Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. 21dhf0l
Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. 21dhf0l
Martial Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martial Empires Martial Empires Martial Empires Martial Empires

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.

+3
DiSCO
freeeyes14
dRag1o
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
dRag1o
Admin
Admin
dRag1o

Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Empty
MesajKonu: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 05, 2010 10:18 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine giriyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eğer oyunu hâla indirmediysen;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] linkine tıklıyarak download adreslerine ulaşabilirsin. (Açık beta clientleri çok yakında download bölümünde ve sitemizde yayınlanıcaktır. Şuanki Clientler Closed Betaya aittir. İNDİRMEYİN.)

En son dRag1o tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 9:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://martialempires.forum.st
freeeyes14
Yeni üye
Yeni üye
freeeyes14

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 1:20 pm

İNdiriyorum bakalım 1 saat 1 dk. kalıd:) hadi hayırlısı diyelim saolun bu arada...
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 1:31 pm

freeeyes14 demiş ki:
İNdiriyorum bakalım 1 saat 1 dk. kalıd:) hadi hayırlısı diyelim saolun bu arada...

umarım begenırsın bızımde emeklerımız bosa gıtmez Smile beta keyını almayı unutma Very Happy
freeeyes14
Yeni üye
Yeni üye
freeeyes14

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:30 pm

İndirdim yüklüo ama daha 7z dedi sonra 5-6 dk. geçti daha ilerlemedi acaba neden?
freeeyes14
Yeni üye
Yeni üye
freeeyes14

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:31 pm

tmm ilerlemeye başladı saolun bide oyuna girince yardımcı olur musunuzzz?
dRag1o
Admin
Admin
dRag1o

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:32 pm

Martial Empires Msn Grup:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ekle yardımcı olmaya çalışırız (=
freeeyes14
Yeni üye
Yeni üye
freeeyes14

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:33 pm

ekliom
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 2:36 pm

freeeyes14 demiş ki:
ekliom
tamam dır Smile
VatanseveR
Yeni üye
Yeni üye
VatanseveR

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 10:16 pm

Hocam ayip oluyor bensiz oyun mu olur lan Very Happy

VatanseveR
dRag1o
Admin
Admin
dRag1o

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 10:16 pm

o yüzden seni bekliyoruz ali abi Very Happy h.g. Very Happy
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 1:39 pm

plasgaar demiş ki:
Hocam ayip oluyor bensiz oyun mu olur lan Very Happy

VatanseveR

sen özlet kendını sonra gel burda laf at ayıp valla Very Happy
VatanseveR
Yeni üye
Yeni üye
VatanseveR

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 5:24 pm

Aynen yola devam akşam yükledim kurdum saat gece 2 de yatım sabah 5.45 koğuş kalk gibi Very Happy işe gittim hala işteyim Very Happy akşam dalarım oyuna
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 7:53 pm

VatanseveR demiş ki:
Aynen yola devam akşam yükledim kurdum saat gece 2 de yatım sabah 5.45 koğuş kalk gibi Very Happy işe gittim hala işteyim Very Happy akşam dalarım oyuna
heheh acı lam bıraz kendıne Very Happy
VatanseveR
Yeni üye
Yeni üye
VatanseveR

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 10:45 pm

ben acıyorum adamlar acımıyor şef'sen şefliğini bil diyor Very Happy bizim fabrikada işci olmak var
cheers
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:30 pm

freeeyes14 demiş ki:

kas ali kas Smile
JoyLess
Yeni üye
Yeni üye
JoyLess

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:47 pm

JoyLess oLmadan yeni oyun oLmaz abilerr... Bu forum'daki nick'ler bana tanıdık geliyor hep bi yerden ama anlayamadım oyunu indirdim bende geliyorumm...

Don't be JoyLess Martial Empires... ((:
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:05 pm

OFF OFF S.A ARKDSLAR BU OYUNUN TURKCE BIR FORUM SITESI OLDUGUNU GORUNCE ZIPLADIM PC BASINDA AMA :S BI TURLU KAYIT OLAMADIM YAA KAYIT OLDUM BISYLER YAPTIM AMA BAZILARI CIKMADI :S YENI MSN ALIP DNESEMMIKI OYUN INDRDIM GIREMIOM YARDIMMM .... SON DESTANDAN GELDIM SON DESTAN OYNIYIPTA BIRAKAN WARMIKI BURDA YARDIM ETSIN BANA !!!
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:09 pm

Oyuna girmekte sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz. Beta key alıp aktifleştirdinizmi acaba

Bazen de şifrenizin son hanesini kayıt esnasında algılamamışta olabilir böyle sorunla çok karşılaşılıyor Mail adresinize girerek id ve şifrenize dikkat ediniz ayrıca büyük ve küçük karakter uyumuna önem veriniz..
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:14 pm

:S ıste beta key alamadım su anda bıtane adres vermısınz ordan aldım ama bu seferde keyı yazcam yerı bulamıom :S
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:17 pm

Martial empires beta keyinizi aşağıdaki linkten aktifleştirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:31 pm

ben bıraktım baska msn adresnden alcm hesapta ... ılk olarak regıster dıyemıomrm bu seferde basıom regestra bısy olmuo :S ılk yaptgmda da olmuodu sayı falan gıryom gne kabul etmıo :@ tobee tobeee Very Happy
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:38 pm

Üst kısımdaki resimleri incelediğinizde ilk olarak gamigo games e üye olunuyor ve o üyeliğiniz aktifleştirildikten sonra diğer işlemlere geçiyorsunuz.
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 11:57 pm

sağollasın kuzenden yaptım benim makine de sorun varmışSmile za zor üye olduk
DiSCO
Admin
Admin
DiSCO

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:14 am

Cubby54 demiş ki:
sağollasın kuzenden yaptım benim makine de sorun varmışSmile za zor üye olduk

Sorununun çözülmesine çok sevindim eğer başka bir sorun ile karşılaşırsan bize ilet elimizden geleni yapmaya çalışalım. Smile
shifonyer0
Yeni üye
Yeni üye
shifonyer0

MesajKonu: Geri: Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.   Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım. Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 3:39 pm

gamigo.com'da Herhangi bir oyundan hesabımız olsa girermi Ben Last Chaos için Gamigo'ya kayıt olmuştum Geçerlimidir Martial Empires İçinde

Martial Empires Kayıt ve Download Resimli Anlatım.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» martial empıres
» Martial Empires FACEBOOK Sayfamız
» Martial Empires MSN Grubumuz
» Martial empires oyun içerisinden bir kaç Mob
» Martial Empires Sistem Gereksinimleri