Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
warrior hakkında bilgi  21dhf0l
Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
warrior hakkında bilgi  21dhf0l
Martial Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martial Empires Martial Empires Martial Empires Martial Empires

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

warrior hakkında bilgi

5 posters
YazarMesaj
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

warrior hakkında bilgi  Empty
MesajKonu: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 11:29 pm

Kapalı betaya katılabilen arkadaşlar bilirler warriorda araştırdgım kadarıyla 3 farklı silah yapılandırması var bunların özellikleri farkları nelerdir bilen biri burdan bilgilendirirse warrior kasmayı dşünenler için güzel önbilgi olur
dRag1o
Admin
Admin
dRag1o

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:05 am

07RauF demiş ki:
Kapalı betaya katılabilen arkadaşlar bilirler warriorda araştırdgım kadarıyla 3 farklı silah yapılandırması var bunların özellikleri farkları nelerdir bilen biri burdan bilgilendirirse warrior kasmayı dşünenler için güzel önbilgi olur

Evet 3 farklı silah seçeneği mevcut her karakter için. Wariorda bunlar Kılıç, mızrak, balta şeklinde. Hepsinin kendine has yetenekleri mevcut. Hepsi birbirinden güzel Smile Hangi tarzı seviyorsan onu seçmelisin
warrior hakkında bilgi  Icon_wink
https://martialempires.forum.st
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 12:08 am

evet fotolarda farkettm kılıc mızrak baltayı bakalım artık hangisinin ne özelliği oldguunuda çarşamba günü görücem artık
oramakomaburamako
Yeni üye
Yeni üye
oramakomaburamako

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 3:36 am

mızrak alan , balta yüksek hazar malum kılıcta seri
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 1:45 am

attackda yüksek olan baltamı birde acaba bunları acılştamı seçiyoruz sonra değiştirme şansımız falan oluyormu
oramakomaburamako
Yeni üye
Yeni üye
oramakomaburamako

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 3:40 am

raufçum bebişim ne didim ben yukarda, balta yüksek hazar didim mi dimidim mi , açılışta seçiyoz oyuna başlayınca baltaysa elimize balta, mızrak seçersek mızrak, kılıç seçersekte elimize kılıç veriyo oyun
balta warrior içindeki en yüksek ataktır tek eksisi yavaş vurması biraz takoz olması yani, mızrak ortalama atak fakat alan bonusu var, kılıçın hasarı düşük fakat bonus olarak seri ve kritikal atağı vardır bu böyledir
ayrıca raufçum han priest çok önemli priest olçam diyiordun , ben seni priestçi cankurtaran rauf diye eklemişim oyunda görürsem kendimi sana heallettirçektim warrior hakkında bilgi  Icon_surprised
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:29 am

priest olcam demedim ben priest önemli karakterdir dedim oyunlarda
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:29 am

ve şu bebişim vs. lafları bana karşı kullanmazsan sevinirim
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:36 pm

rauf arkadsm butun carları kastım ben bılgım war cok sukr acıklıcam sana kısa kısa Very Happy sen warrıoru sormustun dımı aynen ...

KILIC: tum onlıne oyunlarda bıldgn gıbı guclu bır karakter attackları yuksek dıger oyunalra gore ıse daha zvklı skıllerı olan bır car hıc warıror olmadım baska oyunlarda ama bu oynda baya zvklı karakterler p. pasıf ozellıklerı atack gucune yonelık .
BALTA: baltalı eleman bu oyunda defansıf carımız olark on plana cıkıo ve sılh bakımından en guclu karakter bu ama tabıkı atack hızı dusuk sana tafsıye edbılcım sınıf cok guzl ve zvklı pasıf ozellılklerı defansıf uzerıne
MIZRAK: bu carda stublarıyla on bplana cıkan bır car yanı ortlama bır karkter bence mızragı kılıc yada baltalı karakterın yannda stunlarını acıp ek ozellık gıbı kulanabılrsn en yararlısı bu bnce umarım yararlı olmstur kg . pasıf ozellıklerı damga arttrma yada dıgerlerıne gore orta ozllklerde bı sınıf ama stunları cok can yakcak dıyım Very Happy
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 12:11 am

cok teşekkür ederim gercekten faydalı oldu bu baya baltayı seçmem cok defansif charlar sıkıyor sıkıcı oluyor kılıc veya mızrak arasında gidip gelicem gibi:)
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:03 am

aksıne baltalı car cok defansıf olmasına ragmenl rahtlıkla dıger karkterlerı yatrıo :DD ve yartk kemsede gayet hızlı Razz
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 10:58 am

Very Happy ozaman bidaha düşünmem lazım birde bunları sonda değiştirme şansım varmı mesela baltadan kılıca dönebilirmiyim sonra
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 1:13 pm

ewt donersın oyunn baska ozellıgde 2 akrakter kulnblmen Smile mesla ben baltalı karkter oldum ve mızraklı karkterın stunlarını actım sadece cok faydalı oldu bnm ıcın bole taktıkler yapabılrsın ama en ıyı kombınasyok full okcu gorunmezlık ve bası guclu skllerle daggerın acılması ıkısı bır arada Razz skllerı acarken elınde10 tane falan ytnk puanı artabılr bunlarıda dıgr snflarda kulblrsn ve karakterın daha guclu olur .... msla bnım kzuenmde mızraklı karkterı bayay begndı stunlardan dolayı daha 13 lwl de falan alan stunu uyguluo 4 sn mı ne bıde yada 5 dusun Smile baltalı bır karkterde stun olması nekar guzl olur stunu wrcan pesınden saldrcan :DDD
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 10:28 pm

stun dedğin tam olarak ney oluyor ben balta kasıyorum henüz baltanın yerindekiler dşndakine skill point vermedim mızraktan neyleri acmam lazm mesela işime neler yarar
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:18 pm

STUN: yaratıgı ve karsındakı adamı blırlı bır sure sersmletıp dondrması ( wrdugun stun skılının suresı ne akdarsa okadar donuoalr )

kapalı betya gore dgstırmısler skıllerı bıraz bıde tecrube puanı tam ytmıo bnce 20 lwl dn sora falan mızrak ac bnde ole yapcm actıgım zaman san bılgı verırım kg
07RauF
Yeni üye
Yeni üye
07RauF

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 5:02 pm

tamam ozaman teşkkr ederm
shifonyer0
Yeni üye
Yeni üye
shifonyer0

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 4:48 am

peki arkadaşlar ranger da weya magede de mi böyle silah farklılıkları war_?
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: warrior hakkında bilgi    warrior hakkında bilgi  Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 7:09 am

ewt butun karkterlerde 3 ayrı sılh mevcut ... sılahlarla bırlkte carların ozllıklerı ve skıllerıde dgsklık gstrmktedır

warrior hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beyler warrior spear hakkında sorularım ver ve oyun hakkında.!(yardm)
» OYUNDA + BASLA HAKKINDA BILGI
» Warrior resim