Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) 21dhf0l
Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) 21dhf0l
Martial Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martial Empires Martial Empires Martial Empires Martial Empires

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)

2 posters
YazarMesaj
BOZKURT
Yeni üye
Yeni üye
BOZKURT

15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Empty
MesajKonu: 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)   15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 2:28 am

15 level oldum green spearım var 2.200 def felan var mızrakcıyım stun diyorlar stun atıp ardından saldırma felan stun nedir hangi skill ? acıklarmısnız ? Map Nasıl değişicem hep aynı maptan sıkıldım map değişmek istiyorum nasıl değişicem?Pazar kuruluyormu oyunda kuruluyorsa hiç pazar görmedim nerede pazar kuruyor bu insanlar ?
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Empty
MesajKonu: Geri: 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)   15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 12:14 pm

s.a kardesm STUN dedımız olay saldrdıgın kısıyı veya yaratıgı blırlı bır sure sersmltıp saldrı yptrmaması yanı stun skllerı nekadar suryse tabı snde 1 tane 5 sanıye stun olması lazım toplu sutun bıde yaratklara o stunu wrduktan sora 5 sn sana sldırı yapamıolar ve bu uzun bı sure sn 2 tane skıll vurbılıosun taktık ısı sana kalmıs skıllerın altında yazar ama snde 16 lwlde aclması lazım kapalı btya gore dgstrmsler skllerı ondan tam oalrk ne zamn aclck bılmıorm ama snde 1 tane de stun skılı yok 2 yada 3 tane stun olması lazım kg .

harıtta olyına glrsk grvlerı takıp et ytr sora zatn senı baska hartya ynlndrck grvlerı mutlaka yap daha cbuk lwl alrsın 15 lwl olduna gre 19 lwl yada 20 lwlde yenı hartya ynlndrck senı iyi oyuınlar ıyı kasmalar ....
BOZKURT
Yeni üye
Yeni üye
BOZKURT

MesajKonu: Geri: 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)   15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:31 pm

eyvallah bende daha sersemletme acılmadı ya =)
BOZKURT
Yeni üye
Yeni üye
BOZKURT

MesajKonu: Geri: 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)   15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 1:32 pm

gb silver coin i kırdırıcakmıyız ? bide bunu sorucaktım ?
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)   15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım) Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 2:25 am

bu coın olayını bnde tam bılmıodum ama bu coınlerı werıp sana ıtem faln werıo sanrm ... senın stun 18 lwlde acılıo bu arda ! sonrdan aklıma gldıde Smile yanls yasmısım 16 dıe

15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 22 Level oldum görewler bitti daha %50 dolu nasıl kasıcam ????????
» Guilde nasıl girilior ?
» Yardım
» class yardım
» oyuna kayıt oldum aktiv etdim ıd ve şifremi yazınca hata veriyor