Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! 21dhf0l
Martial Empires
Forumumuzun tüm imkanlarından yararlanmak için üye olunuz veya giriş yapınız.
Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! 21dhf0l
Martial Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martial Empires Martial Empires Martial Empires Martial Empires

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!

3 posters
YazarMesaj
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Empty
MesajKonu: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 1:07 pm

Arkadslar sızce en ıyı car hangısı ben kendım eledım nerdyse butun carları 10 lwl yaptım 3 car arasında kararsız kaldım :S WHEEL BALTACI Smile bide SWORD mydu neydı o Very Happy tekerlekcının defansı dusuk ama oynaması cok zvklı . elınde baltası olan car defasıf galıba bıde uzaktan adamı cekme skılıne bayıldım sırf ondan oynuym bıde kımle PVP yaptysam yatmadı Smile swordu yenı actım ama cok guclu gldı bana yalnız MP pot su gıbı ıcıo :S ılerkı lwl lerde hangısı daha guzl we zvklı olabılır ? sımdıden sagolun tesekkurler ....
WHEEL = 18 lwl
SWORD = 10 lwl
BALTALI = 18 lwl

oyundakı carların lwlrı okcu falanda wardı 13 lwl ama sıldım bgnmedın pek Very Happy
karakan
Yeni üye
Yeni üye
karakan

MesajKonu: Geri: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 12:19 am

ben okcu dager car kastım dıgerleri hakkında pek bir bilgim yok ama kendi carimdan cok menunum cok hızlı ve ii kritik atiyor gorunmezllik falanda var 30 levelim suan ilerde dengeler carlara gore degisirmi bilemem Smile... bide oyun acılınca yeni bir karekterdaha gelicek hic olmadı onu denersin Smile
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 1:31 pm

su an bıraktım zatn yaa carlar sılıncekmıs bnde normalde onlıne oyunalrda okcuyum zatn Very Happy ama buoyunda dgr carlar hosuma gttı yenı karktr glnce buyucu kascm zatn baklm aclsn da su yenı beta bklıoz :S
oramakomaburamako
Yeni üye
Yeni üye
oramakomaburamako

MesajKonu: Geri: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:04 pm

Cubby54 demiş ki:
su an bıraktım zatn yaa carlar sılıncekmıs bnde normalde onlıne oyunalrda okcuyum zatn Very Happy ama buoyunda dgr carlar hosuma gttı yenı karktr glnce buyucu kascm zatn baklm aclsn da su yenı beta bklıoz :S

bebişim sana okcu gitmezde, mage gider, senin internat kapanmiyodu ya 30. da , sen telepati ile bağlanırsın oyuna dermişim Very Happy
Cubby54
Yeni üye
Yeni üye
Cubby54

MesajKonu: Geri: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 3:26 am

mınnos yazdıgın baslık ne zaman acılms baktınmı ? eskı yanı .....
oramakomaburamako
Yeni üye
Yeni üye
oramakomaburamako

MesajKonu: Geri: Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!   Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!! Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 5:13 pm

aşkitom Perş. Mayıs 20, 2010 2:07 pm da açılmış konu

Karkterler uzerıne bıraz yardım :D kararsız kaldım !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir queste takili kaldim
» Yardım
» class yardım
» beta key alamıyorum yardım lutfen
» 15 Level oldum nerede kasıcam? İlk doğduğum maptan başka mapa nasıl geçebilirim?(yardım)